
| Skärmstorlek (tum) | 75" |
| Antal pixlar | 3840 x 2160 |
| Aktiv bildyta (mm) | 1649.6(H) x 927.9(V) |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Ljusstyrka | 350 |
| Maximal vit ljusstyrka | 95% |
| Kontrastförhållande | 1200:1 statisk kontrast / 100 000:1 dynamisk kontrast |
| Betraktningsvinkel | 178/178 |
| Responstid | 6 ms |
| Drifttid | 24/7 |
| Ljudutgång | 2 x 15 W |
| Strömförsörjning | 100 - 240 V ~ 50/60 Hz |
| Strömförbrukning | 320 W |
| Strömförbrukning i standby | 0.40 W |
| Energiklass | G |
| Förekomst av bly | Ja |
| Kvicksilver | 0 mg |
| Processor | Octa-Core ARM Cortex-A55 1.2 GHz |
| Grafikprocessor (GPU) | Mali-G52 |
| RAM-minne | 4GB DDR4 |
| Flashminne | 32 GB EMMC |
| USB-portar | 1 x USB 3.0 +1 x USB 2.0 |
| TF-kort | N/A |
| HDMI-ingång | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| HDMI ut | N/A |
| HDMI-version | 2.0 |
| LAN (Ethernet) | Stöd för RJ45 R/A 1000M Ethernet, stöd för Ethernet |
| Multimedia | Stöder Video-, Ljud- och Bildformat För Smidig Uppspelning Av Multimedieinnehåll |
| WLAN / WiFi / Bluetooth | 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi 6, support Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Android-version | 12 |
| USB-mediaspelare | 1 x USB 3.0 + 1 x USB 2.0 |
| Touchteknik | Infraröd |
| Beröringspunkter | 40 |
| Touchupplösning | 32768x32768 |
| Glastjocklek | 4 mm |
| Produktmått | 1717.2 x 995.1 x 89.6 mm |
| Förpackningsmått | 1810 x 205 x 1135 mm |
| Vikt | 48.7 kg |
| Förpackningsvikt | 59.8 kg |
| VESA-fäste | 600 x 400 mm |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 40°C |