
| Storlek | 75" |
| Antal pixlar | 3840x2160 |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Kontrastförhållande | 3500:1 statisk kontrast / 50 000:1 dynamisk kontrast |
| Ljusstyrka (cd/m2) - Maximal Vit Ljusstyrka | 2500 |
| Maximal Vit Ljusstyrka | 95% |
| Responstid | 6ms |
| Betraktningsvinkel | 178/178 |
| Operating Time | 24/7 |
| Ström och Energi | 110-240 V |
| Energiförbrukning | 560 W |
| Energiförbrukning i standby-läge | 0.40 W |
| Blyinnehåll | Ja |
| Kvicksilver | 0 mg |
| Energiklass | G |
| Ljud | 2 x 6W |
| Temperature Control | Smarta fläktar |
| Advanced Temperature Control System | Ja |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Operating Ambient Humidity | 10% ~ 90% RH |
| Storage Humidity | 10% ~ 90% RH |
| Light Sensor | Ja |
| Ytterdimension | 1674x953x57 mm |
| Vikt | 39 kg |
| Förpackningsdimension | 1845x200x1110 mm |
| Vikt - Paket | 56 kg |
| Android Version | 11.0 |
| Processor | RK3568 (Cortex-A55, Quad-Core, 2.0GHz) |
| GPU | Mali-G52 MP2 (2EE) |
| RAM | 2GB DDR3 |
| Lagring | 32GB EMMC |
| USB | 1 x USB 3.0 HOST, 1 x USB3.0 OTG |
| HDMI IN | 1 |
| TF Kort | 32GB |
| HDMI Version | 1.4 |
| LAN | Stöd för RJ45 R/A 1000M Ethernet, stöd för Ethernet |
| Multimedia | Stöder Video-, Ljud- och Bildformat För Smidig Uppspelning Av Multimedieinnehåll |
| WLAN/WIFI/BT | 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi 6, support Wi-Fi 802.11b/g/n |
| USB Media Spelare | 1 |