
| Skärmstorlek (tum) | 75" |
| Antal pixlar | 3840x2160 |
| Aktiv bildyta (mm) | 1649(H) x 928(V) |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Ljusstyrka | 450 |
| Maximal vit ljusstyrka | 95% |
| Kontrastförhållande | 4000:1 Static. 50 000:1 Dynamic |
| Betraktningsvinkel | 178/178 |
| Responstid | 6.5 ms |
| Drifttid | N/A |
| Skärmstorlek (tum) | 75" |
| Antal pixlar | 3840x2160 |
| Aktiv bildyta (mm) | 1649(H) x 928(V) |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Ljusstyrka | 450 |
| Maximal vit ljusstyrka | 95% |
| Kontrastförhållande | 4000:1 Static. 50 000:1 Dynamic |
| Betraktningsvinkel | 178/178 |
| Responstid | 6.5 ms |
| Ljudutgång | 2 x 20W |
| Ljudutgång | 2 x 20W |
| Strömförsörjning | 100–240 V ~ 50/60 Hz |
| Strömförbrukning | 325 W |
| Strömförbrukning i standby | 0.50 W |
| Energiklass | G |
| Förekomst av bly | Yes |
| Kvicksilver | 0 mg |
| Strömförsörjning | 100–240 V ~ 50/60 Hz |
| Strömförbrukning | 325 W |
| Strömförbrukning i standby | 0.50 W |
| Energiklass | G |
| Förekomst av bly | Yes |
| Kvicksilver | 0 mg |
| Processor | Cortex-A72 Quad-Core 2.2GHz - Cortex-A53 Quad-Core 1.8GHz |
| Grafikprocessor (GPU) | Mali-G52 MC3 @ 1GHz |
| RAM-minne | 16 GB |
| Flashminne | 256 GB EMMC |
| USB-portar | 1 x USB 3.0 HOST, 5 x USB 2.0 OTG, 2 x USB Type - C |
| TF-kort | N/A |
| HDMI-ingång | 1 |
| HDMI-version | HDMI In: 2.0 ; HDMI Out: 1.4 |
| HDMI ut | N/A |
| HDMI-version | HDMI In: 2.0 ; HDMI Out: 1.4 |
| LAN (Ethernet) | Support RJ45 R/A 10M/100M/1000M Ethernet |
| Multimedia | Stöder Video-, Ljud- och Bildformat För Smidig Uppspelning Av Multimedieinnehåll |
| WLAN / WiFi / Bluetooth | 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi 6, support Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Android-version | 14 |
| USB-mediaspelare | 5 |
| Processor | Cortex-A72 Quad-Core 2.2GHz - Cortex-A53 Quad-Core 1.8GHz |
| Grafikprocessor (GPU) | Mali-G52 MC3 @ 1GHz |
| RAM-minne | 16 GB |
| Flashminne | 256 GB EMMC |
| USB-portar | 1 x USB 3.0 HOST, 5 x USB 2.0 OTG, 2 x USB Type - C |
| TF-kort | N/A |
| HDMI-ingång | 1 |
| HDMI-version | HDMI In: 2.0 ; HDMI Out: 1.4 |
| HDMI-ingång | 1 |
| HDMI-version | HDMI In: 2.0 ; HDMI Out: 1.4 |
| LAN (Ethernet) | Support RJ45 R/A 10M/100M/1000M Ethernet |
| Multimedia | Stöder Video-, Ljud- och Bildformat För Smidig Uppspelning Av Multimedieinnehåll |
| WLAN / WiFi / Bluetooth | 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi 6, support Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Android-version | 14 |
| USB-mediaspelare | 5 |
| Touchteknik | Infrared |
| Beröringspunkter | 40 Points on Windows ; 20 Points on Android |
| Touchupplösning | 32768x32768 |
| Glastjocklek | 4 mm Anti-Bacteria & Anti-Glare Tempered Glass |
| Touchteknik | Infrared |
| Beröringspunkter | 40 Points on Windows ; 20 Points on Android |
| Touchupplösning | 32768x32768 |
| Glastjocklek | 4 mm Anti-Bacteria & Anti-Glare Tempered Glass |
| Produktmått | 1710 x 1022.6 x 89.6 mm |
| Förpackningsmått | 1850 x 205 x 1150 mm |
| Vikt | 54 kg |
| Förpackningsvikt | 60 kg |
| VESA-fäste | 500 x 400 mm |
| Produktmått | 1710 x 1022.6 x 89.6 mm |
| Förpackningsmått | 1850 x 205 x 1150 mm |
| Vikt | 54 kg |
| Förpackningsvikt | 60 kg |
| VESA-fäste | 500 x 400 mm |
| Driftstemperatur | N/A |