
| Skärmstorlek (tum) | 10.1" |
| Antal pixlar | 1280 x 800 |
| Aktiv bildyta (mm) | 217(H) x 135.6(V) |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Ljusstyrka | 300 |
| Maximal vit ljusstyrka | 95% |
| Kontrastförhållande | 1000:1 statisk kontrast / 100 000:1 dynamisk kontrast |
| Betraktningsvinkel | 178/178 |
| Responstid | 6 ms |
| Drifttid | 24/7 |
| Ljudutgång | 2 x 3 W |
| Strömförsörjning | 100 - 240 V ~ 50/60 Hz |
| Strömförbrukning | 10 W |
| Strömförbrukning i standby | 0.40 W |
| Energiklass | G |
| Förekomst av bly | Ja |
| Kvicksilver | 0 mg |
| Processor | Octa-Core ARM Cortex-A55 1.2 GHz |
| Grafikprocessor (GPU) | Mali-G52 |
| RAM-minne | 2GB DDR3 |
| Flashminne | 16 GB EMMC |
| USB-portar | 1 x USB 3.0 HOST + 1 x USB 3.0 OTG |
| TF-kort | 32 GB |
| HDMI-ingång | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| HDMI ut | N/A |
| HDMI-version | 2.0 |
| LAN (Ethernet) | Stöd för RJ45 R/A 1000M Ethernet, stöd för Ethernet |
| Multimedia | Stöder Video-, Ljud- och Bildformat För Smidig Uppspelning Av Multimedieinnehåll |
| WLAN / WiFi / Bluetooth | 2.4GHz/5GHz (Dual-Band), Support Bluetooth 5.0, Support Wi-Fi Hotspot |
| Android-version | 11 |
| USB-mediaspelare | N/A |
| Touchteknik | Kapacitiv |
| Beröringspunkter | 10 |
| Touchupplösning | 32768x32768 |
| Glastjocklek | 1 mm |
| Produktmått | 265 x 185 x 26.4 mm |
| Förpackningsmått | 290 x 208 x 135 mm |
| Vikt | 1.2 kg |
| Förpackningsvikt | 1.7 kg |
| VESA-fäste | 100 x 100 mm |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 40°C |