UMX-55K8-01
PANEL
| Skärmstorlek (tum) | 55" |
| Antal pixlar | 1920x1080 |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Ljusstyrka | 500 |
| Maximal vit ljusstyrka | 95% |
| Kontrastförhållande | 1000:1 statisk kontrast / 50 000:1 dynamisk kontrast |
| Betraktningsvinkel | 178/178 |
| Responstid | 6ms |
| Drifttid | 24/7 |
STRÖM
| Strömförsörjning | 110-240 V |
| Strömförbrukning | 120 W |
| Strömförbrukning i standby | 0.40 W |
| Energiklass | G |
| Förekomst av bly | Ja |
| Kvicksilver | 0 mg |
RAM/KANTER
| Left | 2 mm |
| Right | 1.5 mm |
| Top | 2 mm |
| Bottom | 1.5 mm |
STANDARDKONFIGURATION
| HDMI-ingång | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| USB-mediaspelare | 1 |
| VGA | 1 |
| VGA Audio-in | 1 |
| Component (YPbPr) Supported signals: 480P/480I/576P/576I//720P/1080I/1080P | 1 |
| AV | 1 |
| Digital Audio (Coaxial) | 1 |
MÅTT & VIKT
| Produktmått | 1213.5 x 684.3 x 79.9 mm |
| Förpackningsmått | 1360 x 265 x 870 mm |
| Vikt | 15 kg |
| Förpackningsvikt | 32.5 kg |
| VESA-fäste | 600x400 mm |
MILJÖ
| Driftstemperatur | 0°C ~ 40°C |
| Förvaringstemperatur | -20°C ~ 60°C |
| Omgivningsfuktighet (drift) | 10% ~ 80% RH |
| Fuktighet (förvaring) | 10% ~ 90% RH |